Anker Eufy | Security Indoor Camera | S350 | Tabletop | Wide-Angle Lens | Micro SD, Max. 128GB
- TootjadAnker Eufy
- Mudel: T8416321
- Saadavus: 5
-
156€
Anker Eufy | Security Indoor Camera | S350 | Tabletop | Wide-Angle Lens | Micro SD, Max. 128GB
| All | |
| Digitaalne suum | 8 Hybrid Zoom |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Smart AI: Human/Pet/Crying Detection Privacy Mode 360 Pan and Tilt Night Vision |
| Gross depth (mm) | 125 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gross width (mm) | 91.00 mm |
| Kaamera tüüp | Indoor |
| Keretüüp | Tabletop |
| Maksimaalne video resolutsioon | 3840 x 2160 pikslit |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 128GB |
| Net weight | 0.24 kg |
| Objektiivi tüüp | Wide-Angle Lens |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 786 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 308.00 g |
| Plastic (No PET) | 77.00 g |
| Producer | Anker Eufy |
| Producer product family | Security Indoor Camera |
| Producer product name | S350 |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Volume (m3) | 0.002184 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| WiFi-standardid | Dual-Band Wi-Fi 6 |





